نماینده مردم تبریز در مجلس:

اقدامات نوآورانه از ابتکارات جهاددانشگاهی است

۱۵ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۰ کد : ۳۴۴۱۸ تاپ خبر عمومی
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه جهاددانشگاهی یک نهاد برخاسته از انقلاب اسلامی است، گفت: اقدامات نوآورانه و گام نهادن در موضوعات علمی جسورانه از جمله مسائل پزشکی، ژنتیکی و درمان ناباروری از ابتکارات جهاددانشگاهی است.
اقدامات نوآورانه از ابتکارات جهاددانشگاهی است

به گزارش رابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، محمدحسین فرهنگی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، به مناسبت چهل و یکمین سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی اظهار کرد: روحیه‌ غیر ادارای و غیر بروکراتیک حاکم بر جهاددانشگاهی موجب جذب نیروهای مبتکر و خوش فکر در این مجموعه انقلابی شده است.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی یک نهاد برخاسته از انقلاب اسلامی است، ادامه داد: اقدامات نوآورانه و گام نهادن در موضوعات علمی جسورانه از جمله مسائل پزشکی، ژنتیکی و درمان ناباروری از ابتکارات جهاددانشگاهی است.

فرهنگی، در رابطه با سایر فعالیت‌های جهاددانشگاهی نیز افزود: در کنار مراکز مختلف این سازمان می‌توان از خبرگزاری فعال دانشجویان ایران (ایسنا) و مرکز افکار سنجی (ایسپا) نیز به نیکی یاد کرد.

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی، تاکید کرد: نهادهای‌ گرفتار دیوانسالاری در برابر تحولات مثبت که نیازمند حضور فعال است، مقاومت می‌کنند اما نهاد انقلابی اینطور نبوده و جهاددانشگاهی نیز یک نهاد انقلابی است.

وی بیان کرد: تمام تلاش جهاددانشگاهی بر این اصل پایه گذاری شده است که در هر موضوع و مقطع که احساس نیاز وجود داشت، ورود پیدا کند و این ویژگی اصلی جهاددانشگاهی باعث شکل‌گیری مراکزی مانند پژوهشگاه رویان شده که در نوع خود بی‌نظیر است.

کلید واژه ها: نماینده تبریز جهاددانشگاهی چهل و یکمین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی


نظر شما :