توسط کانون ارزیابی و توسعه شایستگی جهاددانشگاهی

شایستگی عمومی برخی مدیران استان‌های آذربایجان‌شرقی، غربی و اردبیل ارزیابی شد

۱۱ آبان ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۱ کد : ۲۴۳۱۳ تاپ خبر آموزشی
به همت کانون ارزیابی و توسعه شایستگی جهاددانشگاهی، ارزیابی مدیران سطوح مختلف اداره کل ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، اداره کل پزشک قانونی آذربایجان‌غربی و اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در محل مجتمع آموزشی تحقیقاتی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی برگزار شد.
شایستگی عمومی برخی مدیران استان‌های آذربایجان‌شرقی، غربی و اردبیل ارزیابی شد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجانشرقی، مهندس اکبر اسمعیلی، معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی استان در این خصوص گفت: شایستگی ترکیبی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های اساسی افراد است که به عملکرد موثر و اثربخش آنها مطابق با استانداردهای مورد انتظار منجر شده و می‌تواند کیفیت رفتار و عملکردشان را در حیطه وظایف و شرح شغلی آنها پیش بینی کند.

وی ادامه داد: کارکنان شایسته قادرند دانش، نگرش، مهارت و تجارب شان را در بستر شغلی خود تعمیم دهند. چنین قابلیتی می تواند ریسک پذیری و توان انطباق و سازگاری آنها را با تغییرات به طور بالایی تقویت کند.

اسمعیلی، اظهار کرد: دانش، مهارت و تجربه کاری از جمله ویژگی‌های مدیران شایسته در دستگاه می‌باشد که باعث پیشبرد اهداف سازمانی می‌گردد.

معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی ادامه داد: کانون ارزیابی و توسعه شایستگی مدیران یکی از کارآمدترین روش‌ها برای احراز شایستگی مدیران است که در سال‌های اخیر برای سنجش شایستگی مدیران دولتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا کانون ارزیابی و توسعه شایستگی جهاددانشگاهی به عنوان مرکز مجاز اقدام به برگزاری کانون‌های مختلف برای وزارتخانه ها و سازمانها در سطح استانهای مختلف کرده و با توجه به گستره ملی این نهاد بستر لازم برای سنجش شایستگی مدیران را فراهم کرده است.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی معاونت آموزشی ارزیابی مدیران


نظر شما :