اخذ مجوز مرکز آموزش مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی توسط سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی

۰۵ آبان ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۶ کد : ۲۴۱۵۰ تاپ خبر آموزشی
رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی، از اخذ مجوز مرکز آموزش مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی توسط معاونت آموزشی این سازمان از سوی مرکز ملی آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای وزارت بهداشت خبر داد.
اخذ مجوز مرکز آموزش مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی توسط سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی، دکتر جعفر محسنی، رئیس سازمان جهاددانشگاهی استان امروز، 5 آبان ماه گفت: معاونت آموزشی سازمان جهاددانشگاهی استان موفق به اخذ مجوز مرکز آموزش مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی از سوی مرکز ملی آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی شده است.

وی افزود : مرکز آموزش مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی  با هدف سامان‌دهی آموزش های مهارتی و حرفه‌ای نظام سلامت، استفاده از ظرفیت های موجود در کشور برای تربیت نیروی انسانی ماهر در حوزه سلامت وارتقای کیفیت آموزش‌های مهارتی حرفه ای در معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان مرکزی راه اندازی شده است.

دکتر محسنی، افزود: دوره‌های آموزشی در این مرکز بر مبنای استانداردها و قوانین آموزشی مرکز ملی آموزش های مهارتی و حرفه ای برگزار و منجر به کسب یا ارتقاء مهارت حرفه‌ای مهارت‌آموز و همچنین سبب افزایش توانمندی شغلی فرد از طریق افزایش مهارت‌های مرتبط با حرفه می‌شود.

رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، خاطرنشان کرد: این دوره ها منجر به کسب یا ارتقاء مهارت در یک موضوع مستقل و یا در بخشی از وظایف حرفه‌ای مهارت‌آموز شده و همچنین سبب ایجاد توانمندی شغلی از طریق یادگیری مجموعه مهارت‌های مرتبط با یک حرفه می شود.

لازم به توضیح است جهاددانشگاهی تنها دارنده مجوز رسمی در استان آذربایجان شرقی می باشد.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی مرکز ملی مهارت پزشکی


نظر شما :