در بازدید رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی از مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی

حاکم شدن فرهنگ جهادی بر جامعه جلوی رانت‌خواری‌ها را می‌گیرد

۱۹ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۱ کد : ۱۰۵۵۲ پژوهشی تاپ خبر
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی در بازدید از مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی تاکید کرد: با حاکم شدن فرهنگ جهادی بر جامعه می‌توان جلوی رانت‌خواری‌ها، دزدی‌ها و کسانی را که با دلارهای ۴۲۰۰ تومانی جنایتکارانه برای خودشان در خارج از کشور خانه می‌خرند، گرفت.
حاکم شدن فرهنگ جهادی بر جامعه جلوی رانت‌خواری‌ها را می‌گیرد
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، دکتر محمد وحدتی هلان، رئیس مجمع نمایندگان استان، همزمان با سی و نهمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی با حضور در مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه هم فرهنگ جهادی و هم تفکر جهادی باید در جامعه گسترش پیدا کند، اظهار کرد:  40 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اگر حرکات جهادی در جامعه حاکم می‌شد، وضعیت بهتری داشتیم. 
  
وی ضمن تبریک سالروز تاسیس سازمان جهاد دانشگاهی و روز خبرنگار بیان کرد: جهاد دانشگاهی با داشتن تفکر جهادی، توانمندی‌هایی در حوزه‌های مختلف و داشتن چندین خبرگزاری، ابزار متحد کردن جامعه رسانه‌ای و رسوایی و تحریم آمریکا را در اختیار دارد. 
  
دکتر وحدتی اظهار کرد: چرا ما باید نتوانیم مقابل آمریکا بایستیم، ما توانستیم پهپاد آمریکا را سرنگون کنیم، آمریکا به اندازه کافی ذلیل شده و این نشان از پیشرفت تفکر جهادی در جمهوری اسلامی ایران است. 
  
نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: ملت جهادگر ما ظرفیت پذیرش فرهنگ جهادی را دارند و می‌توانند کشور را از وابستگی به بیگانگان نجات دهند. 
  
وی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص مشکلات مرکز ناباروری سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی گفت: برای گرفتن بودجه و اعتبار دولت را تحت فشار قرار نمی‌دهیم، اما اگر ببینیم حق استان ما در توزیع اعتبار، ضایع می‌شود، حتما از حقمان دفاع می‌کنیم. 
 
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه برای حل مشکلات مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی تلاش می‌کنیم، خاطرنشان کرد: در سال گذشته، بودجه‌ای به منظور تخصیص و صرف در جاهایی که نمایندگان مشخص می‌کردند، تعیین شد و این بودجه امسال نیز به دو برابر سال گذشته و به حدود 10 میلیارد تومان رسیده است، تلاش می‌کنیم از این محل هم که شده، مشکل این مرکز را حل کنیم.

نظر شما :