آموزش ۱۰۰۰ سرباز توسط سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی در قالب «طرح سرباز مهارت»

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۷ کد : ۶۹۳۴ آموزشی
معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، گفت: در قالب طرح سرباز مهارت، یک هزار سرباز استان دوره های مهارت‌های عمومی حوزه اشتغال و کارآفرینی و مهارت‌های زندگی را فرا می گیرند.
آموزش ۱۰۰۰ سرباز توسط سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی در قالب «طرح سرباز مهارت»

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، اکبر اسمعیلی معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی استان، اظهار کرد: در قالب طرح سرباز مهارت، یک هزار سرباز استان دوره های مهارت‌های عمومی حوزه اشتغال و کارآفرینی و مهارت‌های زندگی را فرا می گیرند.

وی اظهار کرد: در قالب امضای تفاهم نامه بین اداره کل ورزش و جوانان و جهاددانشگاهی استان دوره های آموزشی - مهارتهای عمومی اشتغال و  مهارت های عمومی زندگی به پرسنل و سربازان وظیفه نیروهای مسلح در محل پادگان ها و مراکز آموزش نظامی ارائه خواهد شد.

اسمعیلی افزود: این طرح با مشارکت نیروهای مسلح و وزارت ورزش و جوانان به مدت 80 ساعت برای 1000 نفر از پرسنل و سربازان وظیفه نیروهای مسلح در محل پادگان ها و مراکز آموزش نظامی برگزار خواهد شد.

معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی گفت: طرح مهارت‌افزایی سربازان وظیفه نیروهای مسلح با هدف آشنایی سربازان با مهارت‌های عمومی حوزه اشتغال و کارآفرینی و مهارت‌های زندگی برگزار می‌شود، اظهار کرد: سربازان در این دوره مهارت‌های کابردی را فرا می‌گیرند.


نظر شما :